A távoktatáshoz hozzá nem férő diákokon kíván segíteni az Eger Lions Club

Az Eger Lions Club segíteni szeretné azon egri és környéki iskolákba járó diákokat akik anyagi helyzetükből adódóan otthoni számítógép nélkül kiszorulnának az esetlegesen bevezetésre kerülő távoktatásból. Ehhez kérjük a környékbeli vállalkozások és lakosság segítségét; használt de az előbb említett célra jól használható eszközök begyűjtésében. Az igazán rászorulók megtalálásában a Gyermekjóléti és Bölcsődei Igazgatóság Család- és Gyermekjóléti Központja a partnerünk.

Mit keresünk?

- elsősorban laptop, másodsorban asztali számítógép vagy tablet,

- min. 4 GB memóriával és wifi kapcsolódási lehetőséggel rendelkezzen,

- lehetőleg használható, jogtiszta operációs rendszerrel, de ez nem feltétel.

Miben tudunk segíteni?

- a felajánlott eszközök begyűjtése és tárolása,

- szükség esetén a használathoz szükséges karbantartás elvégzése,

- a távoktatás bevezetésekor az eszközök eljuttatása igazán rászorulók részére,

- céges vagy intézményi felajánlás esetén a támogató szerepeltetése kommunikációnkban.

Támogatási igény vagy kérdés esetén kérjük üzenjen nekünk a Kapcsolat menüpontból.

Hogyan lehet Lions Club tag?