Az Eger Lions Club tagjairól és eseményeiről a fényképeket Kakuk Dániel és Korsós Viktor készítik. Videóink elkészítéséért pedig Balla Bence részére tartozunk köszönettel.

Közgyűléseinket a Macok étteremben tartjuk.

Pályázataink megírásában és benyújtásában a Promi projektmenedzsment iroda munkájára számíthatunk.

Nyomtatott anyagaink elkészítésében a Csillag Design van segítségünkre.

Eddigi média partnereink: RTL Klub, Eger.hu, Rádió1, BestFM, Magyar Nemzet, Kossuth Rádió, Heol.hu, Egri Magazin, TV Eger, visiteger.com, Egriugyek.hu, Egerhirek.hu, Szuperinfó, Mindmegette.hu, Travelo.hu, Gasztroworld.org, Wineartculture, Kostolom.hu, Gusto.hu, Magyar Konyha, Turizmusonline, Vinoport.hu, 24.hu, Hungary Today, egrivizilabda.hu, Lions.hu, Mezogazdasag.hu, Hungarianwines, Húsimádó blog, Ezalenyeg.hu, Indits.hu, Nemzeti.net, Minden ami Eger, Alfahir.hu, Azutazo.hu, Borespiac.hu, Borkultusz.com, Borravalo.hu, Elmenyem.hu, Gourmet riporter, Oldalas magazin, Kulturjunkie, agriasport.hu, Turizmus.com, Vendeglatas mag., Doinggood.hu, EgriBorMost, Hello Videk, Petitbateau, Daily News Hungary, Borbecsüs, Pécsi Napilap, Budapest Business Journal, EgerInfo.com, ForestPress, Fatáj, Élő bolygónk, Magyar mezőgazdaság.

Eddigi projektjeink során vállalati partnereink voltak: AÉS szőlőbirtok, Agria Drink, Agria Film Kft., Bolyki borászat, Demeter borászat, EGERERDŐ Zrt., Eger-Kapu Bt., Egri Vízilabda Klub, Falánk Fanny étterem, Gál Tibor borászat, HBH Étterem, Hotel Senátor Ház, Juhász testvérek pincészete, Kapudiszkont Eger Bt., Kazy-Ker Kft., Legényfogó kisvendéglő, Macok étterem, Multipack Kft., Pizza Brumbrum Világbéke étterem, Soltész borászat, St. Andrea borászat, Tengely-Közmű Kft., Thummerer pincészet, Tóth Ferenc pincészet, TZMO Hungary Kft.