A Lions mozgalom támogatása

Hogyan támogathatja a Lions Mozgalom céljait:

Segítsen az SZJA 1%-val a LIONS Clubok Magyarországi Szövetségének!

Mint tudja, személyi jövedelemadója 1%-át felajánlhatja közhasznú szervezetünk segítésére.
Ezáltal még több rászoruló embernek tudunk segíteni, ahogy jelszavunk is mondja: We Serve!

Mit kell tennie:
Adóbevallásához mellékeljen egy rendelkező nyilatkozatot a Eger Lions Club nevével és adószámával : 19249502-1-10 , tegye egy zárt borítékban, amelyen az Ön neve, címe és adószáma van.

Egyéb pénzügyi támogatása átutalásával szövetségünk alapvető céljait, ezáltal jószolgálati feladataink megvalósítását segítheti. Támogatását a 10103513-50921500-01005000 számú számlánkra utalhatja.

Köszönjük segítségét!