´´Városunkban Lions Club működik´´ tábla fogadja az Egerbe érkezőket

Ahogy az minden településen, ahol Lions Club működik a világon szokás, mostantól Egerben is tájékoztatva vannak a városba érkező autósok a klub működéséről. A tábla az M3-as autópályát Egerrel összekötő forgalmas M25-ös autóút után került elhelyezésre.

Köszönik a segítségét a Magyar Közút Zrt-nek, Eger MJV. Önkormányzatának, az EGER "kas" Kft-nek és a Tengely-Közmű Kft-nek.


Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba