Újra Lions Est Egerben

Az Eger Lions Club fogadást tartott támogatói, partner szervezetei és tagjai részére 2023. május 4-én a Gál Tibor Fúzióban. A találkozón közel száz fő vett részt, melyen bemutathattuk az elmúlt három évnyi tevékenyégünket, ill. terveinket a jövőre. Több általunk támogatott helyi szervezetnek is volt lehetősége bemutatkozni, hogy a vendégek jobban megismerhessék tevékenységüket.

Az Eger Lions Club külön köszönetében részesült:

- az Egri Borműhely összes tagja,

- Dobre-Kecsmár Csaba - EGERERDŐ Zrt. vezérigazgató,

- Piotr Pekowski - TZMO Hungary Kft. ügyvezető igazgató,

- Tarsoly József - Eger Város Hegyközsége hegybíró.

Rövid videós összeállításunk a rendezvényről (köszönet érte Simon Ádámnak):

 

Fényképek az alábbi galériában találhatóak (köszönet érte Kakuk Dánielnek):

https://www.dropbox.com/sh/90dw30hx9chvkh3/AAD04Heu7NH4gzRdhQlUiy4ea?dl=0

 

 

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Eger Lions Club

Adószámunk:
19249502-1-10
Számlaszám:
10103513-50921500-01005000

cím: 3300 Eger,

Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba