Lions est Egerben

Az Eger Lions Club fogadást tartott támogatói, partner szervezetei és tagjai részére 2022. március 9-én a Gál Tibor Fúzióban. A találkozón közel 100 fő vett részt, melyen bemutathattuk az elmúlt két éves tevékenyégünket, ill. terveinket a jövőre. Több általunk támogatott helyi szervezetnek is volt lehetősége bemutatkozni, hogy a vendégek jobban megismerhessék tevékenységüket.

Rövid videós összeállításunk a rendezvényről (köszönet érte Simon Ádámnak):

Fényképek az alábbi galériában találhatóak (köszönet érte Nemes Róbertnek):

Előadást tartott, és okleveleket adott át:

- az Országos Mentőszolgálat, képviselte: Dr. Kádár Balázs regionális igazgató és Deutsch Ákos az egri mentőállomás vezetője,

- a Markhot Ferenc Kórház, képviselte: Dr. Sipos Dávid adjunktus.

Projektek beszámolói:

- Mobil UH készülék az egri kórház részére; oklevélben részesült: Tengely-Közmű Kft., Kazy-Ker Kft., TZMO Kft., Multipack Kft., Eger-Kas Kft.

- SMA Zsombi gyűjtés; oklevélben részesült: Egri Vízilabda Klub.

- Egri Norma Alapítvány bemutatkozó előadás.

- Kirándulás projektek; oklevélben részesült: Tarsoly József hegybíró.

- Karácsonyfa projektek; oklevélben részesült: Dobre-Kecsmár Csaba (Egererdő Zrt vezérigazgató).

- "1552 segítség"; oklevélben részesült; Egri Borműhely borászatai, Falánk Fanny étterem, HbH étterem, Macok étterem, Peppino étterem, Balla Bence.

NEA