Közel egymillió forintot gyűjtött az Egri Borműhely borászataival közösen az Eger Lions Club

Az Eger Lions Club az Egri Borműhely borászataival közösen ismét jótékonysági adománygyűjtést szervezett az Egri Bor Ünnepén. A gyűjtés célja egri és környékbeli hátrányos helyzetű és/vagy megváltozott képességű gyermekek részére kirándulások, táborok szervezése. A kiváló boroknak, a rendezvény színvonalának és a sok visszatérő adományozónknak köszönhetően 917.500 Ft adomány gyűlhetett össze. Köszönjük!

Külön köszönet Tarsoly József egri hegybírónak a rengeteg segítségéért, és az Agria Drink Kft-nek a kölcsönbe adott hűtőkapacitásért.

A gyűjtésben részt vevő borászatok:

Bolyki Pincészet
Gál Tibor Pincészet
Juhász Testvérek Pincészete
Petrény Winery
Ostorosbor Zrt.
St. Andrea Borászat
Tóth Ferenc Pincészet
Thummerer Pincészet
Varsányi Pincészet

Várjuk olyan környékbeli szervezetek és intézmények jelentkezését, akik úgy gondolják részt tudnának venni az általunk szervezett kirándulásokon!