Kitelepülés az első felsőtárkányi borünnepre, hátrányos helyzetű gyermekek támogatására

Felsőtárkány Község kedves meghívásának eleget téve az Eger Lions Club saját standdal képviseltette magát az I. Felsőtárkányi Borünnepen, október első hétvégéjén.

A fantasztikus koncertek és borok mellett a látogatóknak lehetősége nyílt a Lions mozgalom, egyesületünk és tagjaink jobb megismerésére. Támogatásokat is gyűjtöttünk a hátrányos helyzetű gyermekek kirándulásait lehetővé tévő projektünk számára.

Ezúton is köszönjük a megtisztelő meghívást, és támogatóink segítségét!

 

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Eger Lions Club

Adószámunk:
19249502-1-10
Számlaszám:
10103513-50921500-01005000

cím: 3300 Eger,

Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba