Kitelepülés az első felsőtárkányi borünnepre, hátrányos helyzetű gyermekek támogatására

Felsőtárkány Község kedves meghívásának eleget téve az Eger Lions Club saját standdal képviseltette magát az I. Felsőtárkányi Borünnepen, október első hétvégéjén.

A fantasztikus koncertek és borok mellett a látogatóknak lehetősége nyílt a Lions mozgalom, egyesületünk és tagjaink jobb megismerésére. Támogatásokat is gyűjtöttünk a hátrányos helyzetű gyermekek kirándulásait lehetővé tévő projektünk számára.

Ezúton is köszönjük a megtisztelő meghívást, és támogatóink segítségét!