Gyűjtés az egri Bikavér Ünnepen a sérült és megváltozott képességű gyermekek kirándultatásáért

2020. augusztus 20. és 23. között az Eger Lions Club saját standdal jelenik meg a XXIV. Egri Bikavér Ünnep (2020) rendezvényen az Érsekkertben. A szökőkút mellett leszünk megtalálhatóak, faházikónk könnyen beazonosítható lesz a Lions zászlókról.

A támogatásokért cserébe az Egri Borműhely (Egri Bor Most) borászatai által felajánlott borok közül lehet választani. A kínálatban fehér, rozé és vörös borok is megtalálhatóak.

A gyűjtött támogatás 100%-a jószolgálati célra kerül felhasználásra:
egri és környékbeli sérült és megváltozott képességű gyermekek és fiatalok kirándultatására. Amennyiben személyesen nem tud csatlakozni de szeretne segíteni, az alábbi bankszámlaszámon is fogadjuk hozzájárulását:

Eger Lions Club - Budapest Bank 10103513-50921500-01005000 - megjegyzés: kirándulás támogatás