A Lions Magyarország oklevéllel és különdíjjal is jutalmazta az Eger Lions Club tagságát

A Lions Clubok Magyarországi Szövetsége 2021.06.12-én tartotta éves közgyűlését, melyen az Eger Lions Club átvehette a megalakulását igazoló oklevelet, amire eddig a járványügyi rendelkezések miatt nem kerülhetett sor.

Emellett "Tagfejlesztői különdíj"-ban is részesült Keys Mária Hermina kormányzóasszony részéről, elismerve az egri szervezet létszámát és aktivitását.

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Eger Lions Club

Adószámunk:
19249502-1-10
Számlaszám:
10103513-50921500-01005000

cím: 3300 Eger,

Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba